Close

09.10.2018

Texas Central назвав підрядчика і починає проектування

Texas Central

Texas Central назвав підрядчика і починає проектування

США: високошвидкісний залізничний промоутер Texas Central оголосив 4 жовтня, що він призначив італійську будівельну групу Salini Impregilo очолити консорціум громадянського будівництва, який побудує пропонований маршрут Houston — Dallas, використовуючи японську технологію Сінкансен.

Salini Impregilo побудував більше 6 000 км залізничної колії в різних країнах. Він працює на північноамериканському ринку через The Lane Construction Corp, який він придбав в 2016 році. Будучи лидером консорціуму по громадянському будівництву, Salini Impregilo буде відповідати за всі роботи, включаючи віадуки, насипи та дренажі.

Texas Central та його партнери наразі уточнюють плани будівництва та тимчасові рамки після публікації проекту заявки про екологічний вплив Федеральної залізниці. В ньому говориться, що остаточний екологічний огляд «допоможе визначити терміни та остаточний маршрут проекту».

https://www.railwaygazette.com/news/infrastructure/single-view/view/texas-central-names-contractor-and-starts-engineering-design.html

Передплата на журнал «Залізничне постачання» — 2019 рік