Close

17.01.2020

Штат Вірджинія і залізниця CSX спільно реалізують програму розвитку пасажирських і вантажних перевезень

Штат Вірджинія і залізниця CSX спільно реалізують програму розвитку пасажирських і вантажних перевезень

Штат Вірджинія і залізниця CSX спільно реалізують програму розвитку пасажирських і вантажних перевезень

Влада штату Вірджинія і залізнична компанія CSX домовилися про спільне виконання програми вартістю 3,7 млрд дол. США, спрямованої на поділ вантажного і пасажирського руху в коридорі Вашингтон — Річмонд і розрахованої на 10 років. Це дозволить подвоїти число поїздів національного оператора пасажирських перевезень — компанії Amtrak і забезпечить 75% -ве збільшення провізної здатності приміської мережі Virginia Railway Express (VRE), по якій виконуються перевезення між Вашингтоном і містами Манассас і Фредериксберг, розташованими на південь від столиці США.

Цьому рішенню передувало дослідження, яке показало, що інвестиції в розвиток автодорожньої мережі не можуть ліквідувати транспортні проблеми в регіоні. Прийнята інвестиційна програма включає будівництво нового моста через річку Потомак для пропуску тільки пасажирських поїздів (діючий міст споруди 1904 р використовуватиметься в вантажному русі), придбання владою штату у CSX трьох ліній сумарною довжиною 362 км і ділянок в смузі відчуження протяжністю 560 км, будівництво 60 км нових ліній, включаючи обхід Франконія — Спрінгфілд.

Важливо відзначити, що придбання не діючої ділянки S-Line з Питерсберга в Північну Кароліну закладає основу для проекту нового високошвидкісного коридору Southeast, а збереження вантажної лінії Досуелл — Кліфтон Фордж розраховане на організацію в перспективі пасажирських перевезень в напрямку схід — захід.

Посилення залізничної інфраструктури в штаті дозволить звільнити автомобільні дороги від 5 млн легкових і 1 млн вантажних машин в рік і підтримає ініціативу адміністрації порту Вірджинія з передачі на залізничний транспорт 40% контейнерів.

https://www.railjournal.com/regions/north-america/virginia-csx-passenger-investment/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання» у 2020 році!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»