Close

05.10.2016

ЧИСТОТУ ТА КОМФОТ – ДО КОЖНОГО ВАГОНУ

ТОВ «НВО МДС»

Санітарно-гігієнічні модулі для вагонів від ТОВ «НВО МДС» – це європейські стандарти комфорту та екологічної безпеки

«Тільки не біля туалету!» – таку фразу часто можна почути у чергах за квитками біля залізничних кас. Санітарно-гігієнічні модулі для вагонів від ТОВ «НВО МДС» – це європейські стандарти комфорту та екологічної безпеки

Дійсно, сяючі чистотою, охайні та зручні кабінки з вакуумною системою наших поїздах й досі сприймаються радше як приємна несподіванка, ніж як належне. Зазвичай туалет на колесах в нас – це осередок бруду та неприємних запахів, що жахає іноземців та додає головного болю провідникам. Втім, забезпечити пасажирам сучасний комфорт, а працівникам залізниці – належні умови праці, а до того ж дотримати європейські стандарти чистоти та екологічної безпеки не надто складно. Особливо, коли рішення пропонують досвідченні фахівці.

Німецька якість на українських теренах

Розташована в місті Дніпро кампанія ТОВ «НВО МДС» вже декілька років проектує, виготовляє та реалізує санітарно-гігієнічні модулі (СГМ) для пасажирських та службовотехнічних вагонів і локомотивів, а також екологічно-чисті системи (ЕЧС) для встановлення у туалетах вагонів різних типів. Якість забезпечується дійсно європейська: ТОВ «НВО МДС» – єдиний в Україні офіційний представник світового лідера виробництва компонентів залізничних вакуумних туалетних систем – глобальної компанії Evac GmbH, яка працює більш ніж в 40 країнах, зокрема в США, Німеччині, Норвегії, Франції та Китаї.

При виготовленні санітарно-гігієнічних модулів використовуються базові комплектуючі німецького виробництва, а труби, шланги, баки та інше периферійне обладнання – українське. Втім, незалежно від країни походження, усі конструкційні та оздоблювальні матеріали є високотехнологічними та відповідають стандартам якості.

В цьому вже переконались партнери дніпровців – українські вагоноремонтні та вагонобудівні заводи, зокрема Крюковський вагонобудівний завод, де модулі від ТОВ «НВО МДС» ставили на швидкісні електропоїзди «Тарпан».

За принципом «все включено»

ТОВ «НВО МДС»

Санітарно-гігієнічний модуль – це окрема складальна одиниця, яка повністю готова для встановлення у вагон та підключення до системи водопостачання й електроживлення. СГМ залежно від типу може вміщувати не тільки умивальник та унітазний блок, а й душову кабіну. Модулі оснащуються вакуумною системою збору зливних відходів, системою освітлення та вбудованою в пластиковий піддон підлоги та стінові панелі системою підігріву.

Такі модулі ТОВ «НВО МДС» проектує та виготовляє згідно індивідуальних потреб замовника і постачає повністю готовими до монтажу. Термін виконання типових замовлень складає близько 45 діб.

Партнери ТОВ «НВО МДС» отримують не тільки якісні модулі та повний пакет супроводжувальної документації. Виробник забезпечує постійний супровід, який включає:

  • налаштування роботи модулів;
  • технічну підтримку та навчання спеціалістів замовника;
  • технічне обслуговування та ремонт елементів туалетного комплексу;
  • постачання комплектуючих;
  • виконання гарантійних зобов’язань.

Переваги встановлення санітарно-гігієнічних модулів у нових вагонах та локомотивах, а також обладнання вакуумними туалетними системами наявного рухомого складу не потребують доведення. Варто лише зазначити, що застосування туалетної системи вакуумного типу забезпечує відповідність рівня екологічної безпеки на залізницях, тяговому та рухомому складі вимогам міжнародних стандартів, зменшує трудомісткості проведення обслуговування туалетних систем, поліпшує санітарно-гігієнічні умови праці локомотивних бригад і ремонтних служб.

На кожну потребу – окрема пропозиція

ТОВ «НВО МДС»

Модернізація «зручностей» – важливий але не єдиний напрямок діяльності ТОВ «НВО МДС». Тут також розробляють та виготовляють модульні кабіни електровозів з готовим інтер’єром та усім обладнанням – включно з пультом машиніста. Також виробляються кабіни як для встановлення на нових, так і для капітально-відновлюваних ремонтів діючих локомотивів.

Ще одна група пропозицій – це проектування та виготовлення інтер’єрів пасажирських салонів, кабін машиніста, службових приміщень, тамбурів, санвузлів для усіх видів рейкового транспорту – від електро- та дизельпоїздів до метро та трамваїв. Також ТОВ «НВО МДС» виготовляє пульти машиністів (стільниця разом з обладнанням) для електровозів, тепловозів та метро.

Словом, якщо потрібні інноваційні рішення на залізничному транспорті, то звертатися є до кого.

Контакти:

ТОВ «НВО МДС»

вул. Воздухофлотська, 2а

49017, м. Дніпро, Україна

Тел.: (0562) 32-48-28

www.mdc-design.com

e-mail: office@mdc-design.com

Журнал “Залізничне постачання” Жовтень 2016 р.