Close

06.11.2018

Португальська компанія модернізує залізничні переїзди в Швеції

Trafikverket

Португальська компанія модернізує залізничні переїзди в Швеції

Адміністрація інфраструктури залізниць Швеції Trafikverket уклала з португальською компанією Efacec і її місцевим партнером компанією IndustriSpar контракт на розробку, сертифікацію і подальшу поставку систем автоматичної переїзної сигналізації нового покоління, включаючи апаратуру управління, інтерфейси, шлагбауми і дорожні знаки.

Вартість контракту складає 5 млн євро в рік протягом перших 5 років з можливістю пролонгації до 30 років. Це перше замовлення, отримане в Швеції транспортним підрозділом компанії Efacec, і найбільший її експортний контракт.

Переїзди будуть оснащуватися останньою версією розробленої компанією Efacec цифрової системи XSafe з використанням серійної готової апаратури загального користування, адаптованої під вимоги залізниць Швеції. Система XSafe побудована на основі програмованих контролерів серії HIMatrix компанії HIMA (Німеччина), сертифікованих на відповідність рівню безпеки SIL4 за стандартом CENELEC.

Система XSafe має розподілену структуру, взаємодія між модулями здійснюється на базі протоколів IP. Планується оснащувати новою технікою в середньому по одному переїзду в тиждень (фото: Efacec).

https://www.efacec.pt/efacec-conquista-um-dos-mais-importantes-concursos-de-passagens-de-nivel-da-europa/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»