Close

06.11.2018

Перший етап реалізації проекту Hyperloop може завершитися в листопаді

Hyperloop

Перший етап реалізації проекту Hyperloop може завершитися в листопаді

Національна академія наук України (НАН) надасть науково-економічне обґрунтування щодо реалізації проекту Hyperloop в листопаді цього року. Чорновий варіант документа вже був представлений в Міністерстві інфраструктури. Про це в інтерв’ю DATA.UA розповів Генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури МІУ Олександр Озеран.

«Ми зараз чекаємо науково-економічне обґрунтування від НАН України, в листопаді ми очікуємо побачити готовий документ. Чорновий варіант цього дослідження вже є, ми з ним ознайомилися», — говорить він.

За словами Олександра Озерана, перелік партнерів проекту може поповнитися ще двома компаніями. Наразі ведуться переговори з КБ «Південне» і міжнародною компанією Noosphere Ventures.

«Ми маємо активну дискусію з партнерами по проекту HypeUA, зокрема гостро стоїть питання про вибір генерального проектувальника. Серед потенційних партнерів на цю роль ми бачимо легендарне КБ» Південне «і міжнародну компанію Noosphere Ventures. Остання створена вихідцями з України, активно працює в космічному бізнесі, у них є свої лабораторії в Україні, а в наступному році вони планують запустити свою ракету Firefly Alfa. Через кілька років вони зможуть стояти на одному рівні зі SpaceX», — говорить Олександр Озеран.

Також МІУ продовжує співпрацю з Hyperloop Transport Technologies (HTT), TÜV SÛD і Munich Re в напрямку розробки промислового стандарту Generic Guidelines for the Certification of Hyperloop Systems (Core Safety Requirements), в якому будуть описані всі вимоги до транспортної системи Hyperloop, в тому числі в сфері безпеки.

Нагадаємо, що реалізація проекту Hyperloop складається з трьох етапів. Спочатку документ повинен дістати схвалення в НАН України, після цього в Дніпрі буде побудовано тестовий майданчик, а тільки потім розробники перейдуть до фінального етапу промислового будівництва. (Фото: Getty Images)

За матеріалами DATA.UA

https://data.ua/news/top-tema/47559-pervii-etap-realizatsii-proekta-hyperloop-mozhet-zavershitsya-v-noyabre-

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»