Close

09.10.2018

Нідерландська національна залізнична компанія (NS): безкоштовна вода для всіх на всіх станціях

Нідерландська національна залізнична компанія

Нідерландська національна залізнична компанія (NS): безкоштовна вода для всіх на всіх станціях

Нідерландська національна залізнична компанія (NS) хоче запропонувати безкоштовну питну воду пасажирам громадського транспорту на всіх станціях в Нідерландах. Саме тому NS починає будівництво водопровідних кранів на 200 станціях в Нідерландах. До кінця 2019 року 90% усіх пасажирів поїздів в Нідерландах подорожуватимуть,  використовуючи водопровідні крани в дорозі. NS інвестує понад 3 мільйони євро для реалізації водних пунктів і підтримки їх протягом наступних 10 років.

Роджер ван Бокстел, президент NS: «Наша мрія в тому, що в майбутньому всі станції будуть обладнані водопровідними кранами, щоб пасажири могли розливати безкоштовну питну воду на кожній станції. Ми робимо перший крок на 200 станціях, де ми можемо реалізувати це самі. Ми відчуваємо відповідальність за перший крок на цих станціях. Ми сподіваємося, що наші партнери, такі як муніципалітети і компанії питної води, допоможуть нам. Якщо ми захочемо, ми зможемо реалізувати це разом для всіх станцій в Нідерландах. «Перший водопровідний кран буде встановлено на станції Алкмаар до кінця місяця.

Карола Вейдоген, директор зі сталого бізнесу в NS, пояснює: «Ми помічаємо, що попит на вільну водопровідну воду для заповнення власних пляшок збільшується. Нам подобається реагувати на це, тому що питна водопровідна вода є здоровою і екологічно чистою. З пунктами питної води ми сподіваємося скоротити кількість пластикових пляшок, які потрапляють у відходи. Ми інвестуємо в безкоштовну питну воду, тому що вважаємо, що це допомагає Нідерландам і нашим мандрівникам зробити свідомий вибір для громадського транспорту і подорожувати більш стійко. Якщо через це ми продаємо менше пляшок води на станції, це правда. Для нас важливіше полегшення здорового і сталого способу життя».

https://nieuws.ns.nl/ns-gratis-water-voor-iedereen-op-alle-stations/

Передплата на журнал «Залізничне постачання» — 2019 рік