Close

06.11.2018

На 60% збільшився обсяг контейнерних перевезень по транскаспійському міжнародному транспортному коридору

Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут

На 60% збільшився обсяг контейнерних перевезень по транскаспійському міжнародному транспортному коридору

На засіданні міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» (TITR), яке відбулося в Баку 22 жовтня 2018 р було оголошено, що обсяг контейнерних перевезень по транскаспійському транспортному коридору (Middle Corridor) збільшився на 60% за перші 9 міс 2018 р в порівнянні з аналогічним періодом 2017 р. Як очікується, до кінця року будуть досягнуті планові показники на рівні 15 тис. TEU.

Також були розглянуті питання взаємної відповідальності операторів за якість наданих транспортних послуг. Для підвищення конкурентоспроможності цього маршруту вирішено затвердити терміни доставки вантажів.

Учасники засідання наголосили на необхідності активізації заходів по залученню нових вантажопотоків на інфраструктуру, створену країнами-учасницями TITR.

Транскаспійський транспортний коридор проходить через Китай, Казахстан, акваторію Каспійського моря, Азербайджан, Грузію і далі в країни Європи через порт Констанца (Румунія).

У лютому 2018 року компанія TCDD Taşımacılık (національний оператор вантажних і пасажирських перевезень в Туреччині) увійшла в число постійних членів міжнародної асоціації. У вересні того ж року асоційованим членом організації стала компанія Grampet Group — найбільший приватний оператор вантажних залізничних перевезень Румунії та Південно-Східної Європи (фото: НК «Қазақстан темір залізниця»).

https://www.railways.kz/ru/news/bakude-transkaspiy-baytyny-atysushylary-khalyaraly-dlizdi-tiimdiligin-arttyru-mselelerin-talylady-

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»