Close

18.04.2019

Міжнародний форум «Транспортні Дні» — Kharkiv Expo Trans 2019

Транспортні Дні

Міжнародний форум «Транспортні Дні» — Kharkiv Expo Trans 2019

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитися до участі в Міжнародному форумі «Транспортні Дні», що пройде з 6 по 9 червня 2019 року в місті Харкові.

У заході візьмуть участь представники Міністерства інфраструктури України, Харківської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету і комунальних підприємств Харківської міської ради, АТ «Укрзалізниця», АТ «Укрпошта», Укравтодору, операторів обласних дорожніх фондів, митниці, Укртрансбезпеки.

Харків – потужний транспортний вузол та індустріальний центр всієї України, саме тут зосереджено багато підприємств транспортного машинобудування та інфраструктури. І саме тому Перший форум «Транспортні Дні» пройде в Першій столиці в стінах Українського державного університету залізничного транспорту.

Мета проведення заходу: створення передумов для формування єдиного транспортного ринку України в цілому та східного регіону зокрема, налагодження контактів у форматі B2B.

Програмою Форуму перебачено широке коло заходів. Зокрема учасники Форуму матимуть змогу долучитися до роботи XV науково-практичної конференції «Міжнародна транспортна інфраструктура, індустріальні центри та корпоративна логістика», яка завжди відрізнялася великою кількістю практичних питань порядку денного, а цьогоріч, зважаючи на п’ятнадцяту річницю, стане робочим майданчиком для вчених та практиків з різних країн світу. Ще одним важливим заходом стане виставка Kharkiv Expo Trans 2019, на якій ви зможете презентувати свою компанію широкому колу відвідувачів. Також участь у Форумі дасть Вам змогу поглибити свої знання підчас майстер-класів, екскурсій на виробництво та бізнес-тренінгів.

Транспортні Дні

Контактні дані для зв’язку з оргкомітетом:

  +38 057 755 94 60, +38 095 109 85 65, +38 091 608 67 45

kharkiv.transport.days@gmail.com

Інформацію про Форум можна буде знайти на сайті http://transport-days.inf.ua

Форум «Транспортні Дні» – це новий комунікаційний майданчик, створений професіоналами галузі для Вас.

Журнал «Залізничне постачання» — медіапартнер Міжнародного форуму «Транспортні Дні» — Kharkiv Expo Trans 2019