Close

02.01.2018

Лізингова програма від ПриватБанку для придбання техніки Zwiehoff

Лізингова програма від ПриватБанку для придбання техніки Zwiehoff

Лізингова програма від ПриватБанку для придбання техніки Zwiehoff

Програма від ПриватБанку дає можливість придбати техніку компании G. Zwiehoff GmbH при відсутності вільних коштів у підприємства. Лізингова програма від ПриватБанку

Німецька компанія G. Zwiehoff GmbH, створена в 1995 році здійснює технічний прорив, будучи провідною фірмою по виробництву мультифункціональної дорожно-рейковой техніки. Завдяки спільній роботі з такими світовими лідерами, як фірми Linde, Mercedes–Benz Special Trucks та Knorr-Bremse AG, була розроблена техніка, яка використовується сьогодні в 40 країнах світу.

Особливу зацікавленність у українських споживачів викликає лінійка електро-тягових модулів Ротрак Е2, Ротрак Е4. Малогабаритні, надзвичайно маневрені і потужні дорожньо-рейкові тягові модулі вагонів для причіпного ваги до 250 тонн і 500 тонн.

Вигідне рішення для локомотивних та вагонних депо, ремонтних підприємств залізничного транспорту. Використання в портах, перевантажувальних комплексах збільшує швидкість та маневреність.

Ідеальне рішкення для елеваторів, зерносховищ, цукрових заводів, лісгоспів замість небезпечних лебідок для маневрових робіт. Економічність, екологічність, простота у використанні.

Ротрак Е4 здатний пересувати причіпну вагу до 500 тонн, що в два рази більше, ніж його молодший брат Ротрак Е2. Компактний, незважаючи на 7,5 тонн власної ваги, Ротрак Е4 здатний тягнути за собою навіть швидкісні поїзди нового покоління ICE-3.

Електроприводні дорожньо-рейкові тягові модулі вагонів Ротрак Е2 і Е4 отримали визнання на ринку, як передова технологія – альтернатива традиційним маневровим тепловозам, та вже знайшли своє застосування в усьому світі. Компактні та ефективні тягачі Ротрак використовуються на залізницях і підприємствах Німеччини, Малайзії, Бразилії, Австралії та
Казахстану – тепер і в Україні!

Лізингова програма від ПриватБанку дає можливість придбати техніку компании G. Zwiehoff GmbH при відсутності вільних коштів у підприємства.

• Низька процентна ставка – від 1% річних без прихованих комісій та переплат.
• Просте оформлення – мінімальний комплект документів.
• Ви отримуєте тягові модулі вагонів Ротрак Е2 або Е4, як об’єкт лізингу відразу, а виплати
здійснюєте поступово – за рахунок прибутку від використання електро-тягових модулів.
• Додаткова застава не потрібна
• Страховка відповідно до тарифів акредитованої банком страхової компанії
• Аванс 30% вартості тягових модулів вагонів Ротрак Е2 або Е4
• Погашення заборгованості щомісяця рівними частинами

Мільйони разів випробувана і перевірена маневрова техніка від компании G. Zwiehoff GmbH робить Ротрак Е2, Е4 надійним і енергоефективним засобом, а співпраця з одним з найбільших українських банків надасть вітчизняним підприємствам додаткову точку опори!

ПриватБанк

ПриватБанк
Островерх Олена Анатоліївна
Тел.:+38 067 7809400
e-mail: elena.ostroverkh80@gmail.com
skype: ha080280oea

Zwiehoff

Представник G. Zwiehoff GmbH в Україні
ПП «ПРОМ-АЛЬЯНС»
Тел.:+38 057 7205908
e-mail: railroadua@gmail.com
www.railroad.biz.ua

Журнал «Залізничне постачання» — Серпень 2017 року