Close

09.10.2018

«LDz Loģistika» уклала договір з інвесторами «Великого каменя» — «China Merchants»

LDz Loģistika

«LDz Loģistika» уклала договір з інвесторами «Великого каменя» — «China Merchants»

1 жовтня в Білорусі дочірнє товариство ДАТ «Latvijas dzelzceļš» — ТОВ «LDz Loģistika» — підписало історичний договір про співпрацю з ЗАТ «China Merchants CHN BLR Комерційна і Логістична Компанія», яке є представництвом провідних китайських інвесторів в індустріальному парку «Великий камінь».

Договір передбачає співпрацю в організації вантажних перевезень в напрямку Латвії при забезпеченні конкурентоспроможних швидкості і якості.

«Ми десятиліттями налагоджували, а протягом останнього року особливо активно розвивали співпрацю з Білоруською залізницею, — зазначив після підписання договору голова правління «LDz Loģistika» Гундарс Артіс Аболс. — В рамках цієї діяльності в поточному році був створений і все більш активно використовується маршрут вантажного експрес-поїзда Мінськ-Рига, за яким вже перевезено понад 120 складів. Однак партнерство з білоруськими колегами ми бачимо не тільки в форматі двостороннього співробітництва — за останні роки ми вклали велику працю в налагодження стосунків з інвесторами індустріального парку «Великий камінь», який будується в сусідній країні і діяльність якого в майбутньому забезпечить стабільний потік вантажів. Підписаний на цьому тижні договір відкриває нові перспективи співпраці і підтверджує раніше сказані президентом LDz слова про те, що вантажі зі Східної Азії набагато ближче до Латвії, ніж ми звикли думати».

Досягнута угода передбачає не тільки застосування взаємовигідних тарифів на товари і послуги та співробітництво в межах проекту «Великий камінь», а й розвиток вантажних перевезень з Латвії в Китай і в зворотному напрямку, а також розвиток транзитних перевезень з використанням мультимодальних транспортних послуг.

«China Merchants Group» належить до провідних груп китайських інвестиційних підприємств та є одним з шести інвесторів «Великого каменя».

https://www.ldz.lv

Передплата на журнал «Залізничне постачання» — 2019 рік