Close

30.12.2017

КОМПЛЕКСНІ ПРИВОДНІ СИСТЕМИ — ВСЕ З ОДНИХ РУК Гетрібебау НОРД ГмбХ

Гетрібебау НОРД ГмбХ

КОМПЛЕКСНІ ПРИВОДНІ СИСТЕМИ — ВСЕ З ОДНИХ РУК Гетрібебау НОРД ГмбХ

У виробництві комплектуючих для приводних систем компанія Гетрібебау НОРД ГмбХ робить ставку на високі стандарти якості. Саме тому була створена ціла мережа власних заводів по виробництву двигунів, редукторів і електронної приводної техніки. 7 найсучасніших заводів виробляють інноваційну приводну техніку для більш ніж 100 галузей промисловості.

— Головне підприємство з власним центром технологічного розвитку і логістики в м.Баргтехайде під Гамбургом
— Виробництво зубчастих коліс в Глінді під Гамбургом
— Виробництво валів в м.Гадебуша, Мекленбург-Передня Померанія, і в Уоунейкі, штат Вісконсін, США
— Виробництво електродвигунів в Сан Джованні Персічето, Італія
— Виробництво перетворювачів частоти і пристроїв плавного пуску електродвігаталей в Аурісі, Нижня Саксонія

Консультації з урахуванням специфіки конкретного проекту, широкий асортимент приводної техніки, короткі терміни поставки і оперативне сервісне обслуговування — все це робить NORD DRIVESYSTEMS гнучким і надійним партнером в будь-якій країні світу. Головне підприємство NORD з технологічним і логістичним центром, а також керівництво компанії знаходяться в м.Баргтехайде під Гамбургом. Крім того, компанії належать кілька заводів в Німеччині, Італії, СШA та Польщі. Близькість морського порту та аеропорту Гамбурга дозволяє швидко доставляти приводну техніку і запасні частини в будь-яку точку світу.

NORD виробляє циліндричні, черв’ячні, співвісні і конічні редуктори і є єдиним виробником, який випускає індустріальні редуктори в моноблочному виконанні з обертовим моментом до 242 кНм. Візитна картка NORD — це висока якість продукції і надійність поставок завдяки власним заводам з виготовлення зубчастих коліс, валів, корпусів і електродвигунів. Завдяки власному виробництву електронної приводної техніки компанія може запропонувати комплексні системні рішення, що відрізняються максимальною ефективністю і економічністю та здатні задовольнити найвищі вимоги.

Модульний принцип побудови приводної техніки гарантує велику кількість можливих конфігурацій, що забезпечує високу гнучкість при розробці найрізноманітніших індивідуальних приводних рішень за принципом «все з одних рук». Редуктори з високим ККД, енергоефективні двигуни, а також шафові і децентралізовані перетворювачі частоти дозволяють розробляти різні системні рішення, що відрізняються максимальною ефективністю і рентабельністю. За бажанням замовників можуть бути розроблені повністю
функціональні приводні рішення, що включають поставку всієї необхідної приводної техніки, її налаштування та програмування.

Гетрібебау НОРД ГмбХ

Редуктори

Ще в 1981 р компанія NORD розробила революційну конструкцію моноблочних корпусів. Моноблочний корпус редуктора виготовляється з однієї заготовки і вміщує всі елементи редуктора.

— Циліндричні редуктори
— Співвісні редуктори
— Конічні редуктори
— Черв’ячні редуктори
— Варіатори

Електродвигуни

Новий стандарт, який встановлює класи енергоефективності (IE) для перетворювачів частоти і класи енергоефективності систем (IES) при спільному використанні перетворювачів і двигунів, був опублікований на початку 2015 р. Федеральне відомство з охорони навколишнього середовища: «Стандарт по екодизайну спрямований на мінімізацію негативного впливу енергоспоживаючого обладнання на навколишнє середовище з урахуванням його повного життєвого циклу». Розробки компанії NORD DRIVESYSTEMS в області приводних систем вже сьогодні відповідають найсуворішим вимогам нового стандарту EN 50598.

— Енергоефективні двигуни
— Однофазні двигуни
— Двигуни з гладким корпусом
— Спеціальні двигуни

Електронна приводна техніка

Компанія NORD випускає високоефективні перетворювачі частоти і пристрої плавного пуску двигунів. Перетворювачі частоти можуть встановлюватися як в шафі управління, так і децентралізовано — безпосередньо на двигуні, що дозволяє створювати повністю інтегровані приводні системи.

— Шафові перетворювачі частоти
— Децентралізовані перетворювачі частоти
— Пристрої плавного пуску двигунів

Захист поверхонь від корозії

Мотор-редуктори NORD з покриттям nsd tupH — оптимальний варіант для застосування в умовах агресивного навколишнього середовища.

Покриття по технології nsd tupH
Модульний принцип, інноваційні технології, високі стандарти роблять NORD DRIVESYSTEMS одним із найсучасніших світових лідерів з виробництва приводної техніки.

Гетрібебау НОРД ГмбХ
Представництво в Україні
03040 м.Київ, Україна, вул.Васильківська, 1 оф.100/3
Тел/факс (044) 537 06 15

www.nord.com

Гетрібебау НОРД ГмбХ

Журнал «Залізничне постачання» — Серпень 2017 року