Close

06.11.2018

Італійський оператор Mercitalia в листопаді запустить послугу високошвидкісних вантажних перевезень

Mercitalia

Італійський оператор Mercitalia в листопаді запустить послугу високошвидкісних вантажних перевезень

Вантажний оператор Mercitalia — дочірня компанія залізниць Італії (FS Group) з 7 листопада 2018 р почне виконувати в нічний час високошвидкісні вантажні перевезення між терміналами в Казерте (поруч з Неаполем) і Болоньї. Для перевезень буде використовуватися 12-вагонний високошвидкісний електропоїзд ETR 500, який модернізували з метою транспортування контейнерів розміром 70 × 80 × 180 см на роликах. Цей поїзд зможе проходити маршрут протяжністю приблизно 600 км за 3 год 30 хв із середньою швидкістю 180 км / год.

За даними Mercitalia, місткість вантажного поїзда ETR 500 еквівалентна місткості 18 автопоїздів з причепами. За рік високошвидкісні залізничні перевезення за цим маршрутом дозволять прибрати 9000 таких автопоїздів з головної національної автомагістралі А1, що перетинає країну з півночі на південь. У довгостроковій перспективі Mercitalia планує продовжити маршрут до терміналів в містах, пов’язаних високошвидкісною залізницею: Турин, Новара, Мілан, Брешіа, Верона, Падуя, Рим і Барі.

Послуга Mercitalia Fast була розроблена для задоволення потреб клієнтів, таких як експрес-кур’єри, оператори логістики, виробники, дистриб’ютори та девелопери, це сервіс для тих клієнтів, яким необхідно швидко, надійно і своєчасно доставляти товари, які все частіше користуються попитом в бум електронної торгівлі.

FS має намір інвестувати в систему високошвидкісних вантажних перевезень 1,5 млн євро протягом найближчих 10 років і до 2026 р отримувати дохід від цієї послуги в розмірі 2,1 млн євро (фото: FS Group).

http://www.mercitaliarail.it

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»