Close

11.12.2018

Гальмівні системи від ДП «ХМЗ «ФЕД»: безпечно, якісно, надійно!

Гальмівні системи

Гальмівні системи від ДП «ХМЗ «ФЕД»: безпечно, якісно, надійно!

Підприємство постійно проводить роботи з модернізації з метою підвищення надійності гальмiвних систем і забезпечення безпеки вантажних перевезень на залізничному транспорті.

У 2000 році ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» освоїло серійний випуск головної 270.023-1 і магістральної 483М.010 частин повітророзподільника для вантажних вагонів, очоливши програму імпортозаміщення гальмівного обладнання для рухомого складу залізничного транспорту. Так підприємство, що спеціалізується на
виготовленні високоточних агрегатів для літаків та вертольотів, скерувало вміння та навички своїх працівників у новому напрямку. Адже українська залізниця відчувала гостру потребу у комплектуючих виробах і запасних частинах вітчизняного виробництва.

ФЕД

Зараз ДП «ХМЗ «ФЕД» займає на ринку України провідне становище у виробництві та постачанні гальмівного обладнання. Підприємство постійно проводить роботи з модернізації з метою підвищення надійності гальмiвних систем і забезпечення безпеки вантажних перевезень на залізничному транспорті. 

У 2005 році ДП «ХМЗ «ФЕД» розробив і приступив до серійного випуску виробу «Авторежим вантажний 265А-1М», який є модернізацією авторежима 265А-1, що виконана з метою усунення недоліків і дефектів, котрі виникають при експлуатації та ремонті. Конструкція авторежима захищена патентом на винахід.

ФЕД

У 2014 році ДП «ХМЗ «ФЕД» освоїв випуск виробів «Камера 295М.001» і «Повітророзподільник 483М».
Протягом всього періоду випуску на підприємстві проводяться роботи по вдосконаленню конструкції і технології виготовлення гальмівного обладнання: підвищена якість клапанних систем за рахунок їх вулканізації і забезпечення ремонтопридатності, підвищена стабільність характеристик пружин під час експлуатації за рахунок вдосконалення технології виготовлення та багато іншого. 

Ми пропонуємо:
• Магістральну частину 483М.010
• Головну частину 270.023-1
• Камеру 295М.001
• Повітророзподільник 483М
• Авторежим 265А-1М
• Запасні частини для зазначених виробів

В даний час спільно з головним інститутом еластомерних матеріалів ДП «УНДКТІ «ДІНТЕМ» на підприємстві проводяться роботи по збільшенню до 6 років гарантійного терміну експлуатації гальмівного обладнання в діапазоні робочих температур навколишнього повітря від мінус 60ºС до плюс 60ºС для інноваційних вантажних вагонів зі збільшеним міжремонтним терміном експлуатації.

Підприємству ДП «ХМЗ «ФЕД» в установленому порядку присвоєно умовний номер таврування на всю продукцію, що випускається. 

ФЕД

Надійність і якість нашої продукції підтверджено не лише сотнями виконаних замовлень, а й отриманням Атестатів з обстеження виробництва та Сертифікатів відповідності, виданих уповноваженим органом ТОВ «Орган з сертифікації автоматизованих систем управління та умов процесу перевезень на залізничному транспорті», а також Сертифікатами з підтвердження відповідності системи управління якістю ISO 9001:2015 і системи екологічного управління —
ISO 14001:2015, виданих Bureau Veritas Certification Holding SAS — UA Branch.

Державне підприємство «Харківський машинобудівний завод «ФЕД»
Україна, 61023, м. Харків, вул. Сумська, 132
Тел.: +38 (057) 700 42 70
Факс: +38 (057) 707 04 63
e-mail: khmz@ukroboronprom.com
www.fed.ua

Журнал «Залізничне постачання» #6 Грудень 2018 року

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання» у 2019 році!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»