Close

03.01.2019

Bombardier поставлятимє 47 додаткових поїздів Francilien до Île-de-France Mobilités у Великому Парижі

Bombardier

Bombardier поставлятимє 47 додаткових поїздів Francilien до Île-de-France Mobilités у Великому Парижі

Компанія Bombardier Transportation отримала від Національного товариства залізниць Франції (SNCF) замовлення на 47  поїздів Francilien (334 вагони), зроблене за дорученням транспортної адміністрації Великого Парижа Île-de-France Mobilités. Ця закупівля виконується в межах контракту, укладеного з Bombardier в 2006 році і передбачає постачання максимум 372 поїздів. Вартість нинішнього замовлення, що включає 42 семівагонних і 5 восьмивагонних поїздів, оцінюється приблизно в 330 млн євро (378 млн дол. США) та повністю фінансується адміністрацією Île-de-France Mobilités.

Нові поїзди призначені для руху на лініях L, J і P мережі приміських сполучень Transilien SNCF. Після завершення цього постачання в регіоні Île-de-France будуть експлуатуватися 360 приміських поїздів Francilien, які обслуговують маршрути, що беруть початок на Північному і Східному вокзалах Парижа, а також на вокзалі Сен-Лазар.

Оснащений найсучаснішою технологією, Francilien сприяє підвищенню пунктуальності ліній завдяки найвищому рівню надійності та доступності. Поїзди Francilien адаптовані для обслуговування приміських сполучень: вони характеризуються великою місткістю, наявністю широких дверей і просторих майданчиків в зоні входу, оригінальними колірними рішеннями інтер’єру, відповідають сучасним екологічним вимогам. 

Щоб підтримати оновлення рухомого складу Іль-де-Франс і внести свій внесок до схеми Міріна, Bombardier збільшить темп виробництва Francilien у Креспіні з вересня 2019 року. (фото: Bombardier).

https://www.bombardier.com

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання» у 2019 році!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»