Close

06.11.2018

Alstom запускає виробництво бортових трансформаторів в Казахстані

Alstom

Alstom запускає виробництво бортових трансформаторів в Казахстані

31 жовтня 2018 року компанія Alstom почала виробництво бортових трансформаторів для електровозів на спільному підприємстві EKZ в Астані, Казахстан. Почавши виробництво бортових трансформаторів, EKZ став значним виробником таких компонентів для Alstom в глобальному масштабі. Передбачається, що потужність виробництва складе 300 трансформаторів в рік, при цьому 100 чоловік будуть працювати на повну потужність.

Alstom підсилює свої зусилля з розвитку заводу EKZ в Астані та локально створює продукцію світової якості з експортним потенціалом, що робить EKZ одним з основних чинників економіки Казахстану і центром виробництва і експорту локомотивів в світі, починаючи з сусідніх країн Євразійського економічного союзу і СНД, таких як Азербайджан та Узбекистан.

«Початок нового виробництва демонструє солідне і довгострокове партнерство з Казахстаном. Ми пишаємося тим, що сприяємо розвитку машинобудівної галузі Казахстану за рахунок локалізації технологій і виробництва, створення нових робочих місць і навчання місцевого персоналу», — сказав Бернард Пейл, керуючий директор Alstom для кластера Західної і Центральної Азії.

EKZ, спільне підприємство Alstom і Transmashholding (TMH), наймає 440 осіб і працює над постачанням і обслуговуванням електровозів Prima, замовлених KTZ, національною залізничною компанією Казахстану. Сьогодні комерційні операції на залізничних лініях Казахстану вже виконують 49 вантажних локомотивів KZ8A і 20 локомотивів KZ4AT.

Alstom присутній в Казахстані з більш ніж 600 людьми, двома спільними підприємствами і двома об’єктами, EKZ в Астані для виробництва і технічного обслуговування локомотивів і KEP в Алмати для виробництва стрілочних приводів. Alstom є єдиним виробником електровозів і стрілочних приводів в регіоні Центральної Азії та Кавказу і одним з основних факторів, що сприяють активізації його залізничної галузі та розвитку її економіки.

https://www.alstom.com/press-releases-news/2018/10/alstom-launches-production-board-transformers-kazakhstan

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання»!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»